® PSYCH-K היא שיטה המאפשרת לנו לתקשר ולעבוד עם הלא-מודע ולשנות אמונות לא מודעות המגבילות וחוסמות אותנו.

אמונות מגבילות – כיצד ניתן להשתחרר מהן?

כולנו עובדים קשה על מנת שיהיה לנו טוב יותר. טוב יותר עם בן הזוג, טוב יותר עם הילדים, טוב יותר מבחינה כלכלית , טוב יותר בעבודה וכו'. אבל הרבה פעמים אנחנו מרגישים שאנחנו בעצם איכשהו שמים לעצמנו רגל. ניקח אפילו דוגמא פשוטה כמו דיאטה, אנחנו יודעים טוב מאד מה מותר ומה אסור לנו לאכול אבל משהו גורם לנו להרוס לעצמנו שוב ושוב.
רוב ויליאמס, הוגה שיטת PSYCH-K מדמה אותנו לזבוב המנסה לעוף דרך חלון סגור החוצה. מתאמץ ונתקע שוב ושוב עד לאפיסת כוחות. בקצה השני של החדר הדלת פתוחה. עם רק חלקיק קטן של המאמץ שהשקיע בניסיונות עקרים לפרוץ דרך החלון, היה הזבוב יכול לעוף לצד השני של החדר ולצאת לחופשי. למה הזבוב לא מנסה דרך אחרת? מה ההיגיון בלנסות שוב ושוב את אותו הדבר שלא מצליח, עד המוות?!
אנו נעולים בתוך פרדיגמות מסוימות ובדרך כלל לא מסוגלים לחשוב אחרת.
לנסות חזק יותר, קשה יותר, לא יפתור לנו את הבעיה להיפך, רק יחליש אותנו עד מוות.
PSYCH-K מציעה דרך אחרת. דרך לצאת לחופשי.
ע"י פנייה אל התת-מודע שלנו ושינוי האמונות המאוחסנות שם אנו יכולים ליצור שינוי אמיתי.
בתוך תת המודע שלנו מאוכסנות אמונות, דפוסים, הרגלים שקשה לנו מאד לשנות מכיוון שהם לא מודעים. אמונות לא מודעות, כלומר, שאנו לא מודעים להן, מנהלות את חיינו. קרל יונג, הפסיכולוג הידוע, אמר: עד שלא תהפכו את התת מודע שלכם למודע, הוא ינהל לכם את החיים, ואתם תקראו לזה גורל".

צפו בסרטונים מרתקים המסבירים באופן מדעי איך™ PSYCH-K  עובד:

 

 

ידוע כי ההתנהגות שלנו היא תוצאה של האמונות והתפיסות שלנו. יותר מכך,החיים שלנו משקפים את האמונות שלנו! אמונות מודעות וגם לא מודעות  אשר השתרשו בנו לאורך השנים כתוצאה מתכנות של הסביבה, ההורים והתרבות בה אנו חיים.

האמונות הלא-מודעות שלנו קובעות את הגבול למה שאנו יכולים להשיג.

אמונה לא-מודעת (או מודעת) כמו: החיים הם קשים וצריך לעבוד קשה כדי להגיע למשהו – אמונה נפוצה למדיי – תשתקף בחיינו בצורה ברורה. חיינו אכן יהיו קשים וכל דבר שנשיג יהיה אכן כרוך במאמץ רב.
אנו מחזיקים אמונות רבות מסוג זה כי כך לימדו אותנו הורינו, מורינו ואחרים שגם אותם לימדו כך. אמונות אלו לאו דווקא נכונות! אם נאמין בהן הן תהינה נכונות!  אבל אם לעומת זאת, נאמין ש: החיים יפים, זורמים בקלות וקל לי להשיג את מה שאני רוצה – חיינו אכן יכולים להיות קלים, זורמים ומלאי סיפוק.

באותו אופן, אני יודעת למשל, שאם אאמין בעצמי ואוהב את עצמי ללא תנאי חיי יהיו טובים יותר ואצליח להגשים מטרות ושאיפות. אבל איך? איך אני משתכנעת באמת ברמת הלא-מודע?

בעזרת טכניקות של ™ PSYCH-K  אנו יכולים לקבע בתת ההכרה שלנו אמונות כמו:

אני מעריך ומקבל את עצמי בדיוק כפי שאני.
אני גאה במי שאני ומרגיש בנוח עם ההצלחות ועם חוסר ההצלחות שלי.
אני אוהב ומרוצה מאיך שאני נראה ועוד.

כיצד  ™ PSYCH-K עובד?

בתחילת התהליך ניתן לבדוק אם אנו מחזיקים באמונה הרצויה בעזרת בדיקת שריר פשוטה, ולאחר מכן, ניתן לתכנת את האמונה הרצויה בעזרת טכניקות פשוטות וקלות לביצוע במהלכן מתאפשר  "דיבור" בין שתי האונות של המוח ומצב של מוח שלם שהוא אידיאלי לשינוי אמונות לא מודעות.

תהליך ייחודי זה מערב כלים שונים לשינוי ומשתמש בידע ושיטות מדעיות ורוחניות עכשוויות וגם כאלה הידועות כבר שנים רבות . מחקר מדעי נרחב תומך בשיטה ותוצאותיה ניכרות לעין במהירות. קראו עוד

עם ד"ר ברוס ליפטון
עם ד"ר ברוס ליפטון

 

Facebook Comments

סגירת תפריט